Srpen 2012

Farma: Šárka Havrlíková

29. srpna 2012 v 15:51

Informace o Šárce Havrlíkový:
Jméno a Příjmení: Šárka Havrlíková
Věk: 36
Stav: vdaná- 1 dítě
Narození: Praha 19.březen.1986
Nejvyšší dosažené vzdělání: Středoškolské
Povolání: architektka-meteorologoška
Současné povolání: architektka-meteorologoška
Předcházející pracovní zkušenosti: Kosmetička
Popište prosím údalost, která nejvíce ovlivnila Váš život: když jsem se vdala a když se mi narodilo miminko
Kde se vidíte za pět let? Nový domov nový život za pět let konečně budu žít daleko od rodičů protože mamka mě nechce pustit aby jsem se vdala! A Odstěhovala!
Proč si myslíte, že máte šanci vyhrát tuto soutěž? Protože jsem silná žena a chci vyhrát i za svojí rodinu. A proč bych nemohla soutěž tuto zrovna vyhrát já.
Co by jste dělala s výhrou? Jela bych s rodinou do Velký Británie.
www.sarkahavlikova-farma-nova.cz webová stránka kde se dozvíte více informací o Farmářce Šárce Havrlíkvé. Za chvíli budu: Šárka Páleníková! Budu Michalova manželka protože já Michala miluji! A jsme spolu 15 let a podváděla jsem 15 let manžela a ten se jmenoval: Jirka Král. Je to krátce co jsme se rozvedly.

Téma

29. srpna 2012 v 14:36 | Kristína Šokolická
Dobrý den!

Téma týdne znamená že když někdo ( učitelé rozhodnou třeba Láska) tak je to vlastně Téma týdne) třeba dám příklad: škola.

Tak vlastně ty děti nebo kdokoliv musí k tomu tématu něco osobního říct jako Téma týdne je netipická otázka! Já to jinak říct neumím.
Jo a Niky nepíšeš stránku jako svůj blog ale píšeš článek k tématu Téma týdne! Špatně si to pochopila kdyby si měla vytvořit svůj blog tak by ti dali asi jinou nabídku ale oni od tebe chtějí vysvětlit článkem co to je sloveso Téma týdne!! Jo a navíc i kdyby si vytvořila s kámoškou Zuzkou takovou stránku vaší stejňak bych na ni nemohla chodit protože je nesnesitelná a je blbá a hnusná! To je všechno co k tomu tvýmu výtvoru můžu dodat a k tomu tématu taky!! Mrkající.

Disney Channel

29. srpna 2012 v 14:26 | Nikol Gregorová
VÍTEJTE!

Vítejte na naší stránce, tato stránka je i mojí kamarádky Zuzky. Smějící se a když už se takhle rovnou představujeme tak vypíšeme i Pravidla!

1. Přísný zákaz mluvit sprostě a když někdo uvidí že někdo má sprostý arogantní komentář tak nám to hned nahlásíte na E-mail: Nikopet9@seznam.cz jedině dozorce nebo my rozhodčí této stránky. Samozřejmě že na této stránce budeme mít i dozorce jménem: Romana Bartušková. Vždycky nám vypíšete kdo napsal sprostý komentář Jméno a Příjmení!
Nikdo na sebe nebude škaredý. Nikdo si nebude na sebe nadávat a jestli nikdo poruší tyto pravidla tak ho odstraníme a prokážeme ať sem nikdo toho kdo bude nadávat nebudesem chodit.
Kontakt:
E-mail: Nikopet9@sezanm.cz

Nový komentář